Aktualności

99rent, jeden z największych graczy na rynku, właśnie uruchomił Salon 360.

rent99-bigCzas to pieniądz. Teoretycznie wiedzą o tym wszyscy. W praktyce nie każdy jednak potrafi przekuwać czas na monety. My, oferując Photo Studio 360, wiemy jak to robić.Tym razem z naszych rozwiązań postanowiła skorzystać firma 99 Rent. Jeden z największych graczy na rynku właśnie uruchomił Salon 360. To popis najnowszej technologii która umożliwia prezentację samochodu pod kątem 360 stopni uwzględniając szczegółowy opis dotyczący stanu technicznego, wersji i wyposażenia. Osiągnięcie takiego efektu nie byłoby możliwe bez wykorzystania naszego Photo Studio 360. Jego najwyższa opcja umożliwia bowiem nie tylko wykonanie zdjęć pod kątem 360 stopni ale również ich automatyczne przesłanie do menadżera. Ten z kolei tworzy z nich widok w technologii 360 oraz buduje kompletną ofertę zaciągając dane na temat wyposażenia z bazy Eurotax aby w następnym kroku wyeksportować ją na stronę oraz zewnętrzne platformy służące do sprzedaży aut. Wbrew pozorom taki zabieg nie jest ani trudny, ani czasochłonny, ani też skomplikowany. Całość jest w pełni zautomatyzowana. Dzięki temu Photo Studio jest w stanie obsłużyć każdy pracownik, co więcej, jest w stanie to zrobić znacznie szybciej, niż tradycyjną metodą. Efekt? Znacznie więcej rzetelnych ofert sporządzonych w krótszym czasie. I tak przekształca się czas na pieniądz.

Sesja 360 Renault ZOE dla Traficar.

Sposobem na podejmowanie lepszych decyzji jest podejmowanie ich częściej. A Traficar jest tego najlepszym przykładem. Jego ofertę zasiliło bowiem Renault ZOE będące w 100% samochodem elektrycznym.

Ekologiczny bohater da się poznać z bliska jeszcze zanim użytkownik zetknie się z nim na mieście. Umożliwi to wykonana przez nas prezentacja w technologii 360 stopni. Dzięki temu samochód, jak na dłoni, można obejrzeć nie tylko z zewnątrz ale również w środku. Bo autentyczność jest kluczem do sukcesu.

Virtual Car 360 w kolejnej lokalizacji Master1.pl - w Katowicach!

Wdrożenie obejmowało: Photo Studio 360 w nowej wersji, VC360 App, VC360 Manager + Player.

W związku z tym wdrożeniem wkrótce ponad 500 samochodów używanych z oferty Masterlease będzie można oglądać online w 100% transparentnym widoku 360.

Master1.pl wybrał Virtual Car 360 do nowego salonu samochodów w Gdańsku.

Wdrożenie obejmowało: Photo Studio 360, VC360 App, VC360 Manager, VC360 Player.

99rent wybrało Virtual Car 360 do nowo tworzonego salonu samochodów.

Wdrożenie obejmuje: Photo Studio 360, VC360 App, VC360 Manager, VC360 Player, VC360 Salon.