Aktualności

Uruchamiamy nowe Centrum Wsparcia dla VC360

11.04.2022
Autor: 
Iga Baj
2 '

Centrum Wsparcia dla VC360 - wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów uruchamiamy nową stronę supportu dla produktów marki VC360.

Rozwijamy się i przybywa nam nowych użytkowników aplikacji i systemów. Chcemy zapewnić im najlepsze wsparcie jak również szybką i efektywną komunikację, stąd pomysł na stworzenie Centrum Wsparcia.

Prosta i czytelna forma, z opcją wyboru produktu

Prosta i czytelna forma, z opcją wyboru produktu, co do którego mamy zapytanie, pozwoli na szybkie znalezienie interesującego zagadnienia. Dołożyliśmy wiele starań, aby korzystanie ze strony było intuicyjne, a rozbudowana sekcja FAQ dawała odpowiedzi na większość pytań, z którymi do tej pory zwracali się do nas użytkownicy.

Co jeszcze znajdziesz na stronie Centrum Wsparcia?

Na stronie znajdziesz również aktualności i materiały szkoleniowe, pomagające wdrożyć nowych użytkowników do naszych systemów i aplikacji. Zamieścimy tu również informacje o aktualizacjach systemów i aplikacji oraz inne przydatne porady pozwalające efektywnie korzystać z naszych rozwiązań.

Planujemy sukcesywnie dodawać treści dla wszystkich produktów. Obecnie w Centrum Wsparcia znajdziesz bazę informacji dla aplikacji VC360 Photo App składającą się m.in. z następujących tematów:

  • jak pobrać i zainstalować aplikację?
  • sposób używania kamery 360 do zdjęć sferycznych?
  • jak działa usługa zmiany tła?
  • zarządzanie zdjęciami?
  • jak stworzyć interaktywny Player 360?

Chcemy, aby strona była miejscem wsparcia technicznego i centrum obsługi użytkownika. Z tego względu od 1 maja 2022 roku, będzie to jedyne miejsce, w którym można złożyć zapytanie dotyczące obsługi naszych aplikacji i systemów oraz zgłosić błąd.

Ta zmiana pozwoli nam lepiej zarządzać zapytaniami jak również szybciej odpowiadać na Twoje potrzeby.

Gdzie znajduje się Centrum Wsparcia VC360?

Strona znajduje się pod adresem https://support.exacto-group.com/, ale również w zakładce kontakt na naszej tronie internetowej virtualcar360.com oraz w naszych systemach - VC360 Manager oraz VC360 Offer Manager.

Jak zgłosić problem lub zadać pytanie?

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie w sekcji FAQ, napisz do nas.  Jak to zrobić? To proste, użyj przycisku ‘Zgłoś problem’ i wypełnij formularz. Znajduje się on również na dole każdej podstrony produktowej w Centrum Wsparcia. Aby przyspieszyć obsługę Twojego zapytania, dodaj screeny lub informacje dotyczące urządzenia oraz systemu operacyjnego, który używasz. Postaramy się wrócić do Ciebie jak najszybciej.

Iga Baj
Head of Marketing
ZOBACZ POSTY AUTORA

Zobacz także

Polityka prywatności i cookies
Skontaktuj się z nami
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram