Offer Manager

Rewolucyjna platforma, która pozwoli Ci efektywnie zarządzać publikacjami ogłoszeń sprzedażowych Twoich samochodów.

Standaryzacja tworzonych ofert

Twórz kompletne ogłoszenia w oparciu o ustalony standard. Korzystanie z naszej platformy pomaga uniknąć pomyłek i pominięć informacji. Nie ważne, który pracownik aktualnie tworzy ofertę, dzięki naszemu oprogramowaniu wszystkie ogłoszenia utrzymają jednolity standard.

Publikacja ofert na portalach za pomocą jednego kliknięcia

Oszczędzaj czas! Dzięki opracowanej przez nas automatyzacji, od wyeksportowania swoich ofert na wszystkie wiodące portale ogłoszeniowe dzieli Cię tylko jedno kliknięcie. Zmiany dokonywane z poziomu Offer Managera są implementowane we wszystkich miejscach publikacji.

Publikacja w e-commerce

Oprócz automatyzacji publikacji ogłoszenia w znanych mediach, zadbaliśmy również o możliwość integracji ogłoszeń tworzonych w Offer Manager z Twoim systemem e-commerce.

Zarządzanie zdjęciami oraz wirtualnym garażem

Offer Manager to przemyślane narzędzie do katalogowania i zarządzania efektami wykonywanych sesji zdjęciowych aut.

Przygotowanie oraz prezentacja ofert w technologii 360

Elementem naszego systemu jest Player360, który umożliwia interaktywną publikację zdjęć 360 z wykorzystaniem hotspotów, czyli opcji zaznaczenia istotnych elementów pojazdu i umieszczenia ich zbliżeń. To rozwiązanie zwiększa zaangażowanie wśród użytkowników, zatrzymując ich uwagę na dłużej.

Pełna integracja z Euro Tax

Dzięki integracji z centralną bazą Euro Tax uprościliśmy i ustandaryzowaliśmy proces tworzenia ogłoszenia.

Indywidualne implementacje

Nasza platforma może zostać połączona z innymi bazami danych, realizujemy indywidualne implementacje do sieci sprzedaży.

Jak to działa?

1.

Wprowadzenie danych

Uzupełnij ogłoszenie o dane sprzedawanego pojazdu.
Pomoże Ci w tym integracja z Euro Tax.
2.

Wybór zdjęć

Wybierz profesjonalnie przygotowany materiał fotograficzny oraz prezentacje 360.
3.

Eksport oferty

Opublikuj ogłoszenie w wybranych przez Ciebie portalach oraz własnym systemie e-commerce.
4.

Zarządzaj ogłoszeniami

Wprowadzaj zmiany oraz dbaj o aktualność oferty z jednego miejsca, bez konieczności logowania się do obsługiwanych przez Ciebie portali ogłoszeniowych.

VC360 Offer Manager
+ Player 360

Player360 to część systemu służąca do interaktywnej prezentacji samochodu
stworzonej na bazie zdjęć wykonanych wewnątrz oraz na zewnątrz pojazdu. Zapewnia użytkownikom szybkie i płynne oglądanie prezentacji samochodu wykonanej w technologii 360 stopni na każdym urządzeniu, bez względu na rozmiar wyświetlacza – bez konieczności opuszczania strony ogłoszenia.

Dodatkowym atutem naszego rozwiązania jest możliwość dodania tzw. Hotspotów, czyli opcji zaznaczenia istotnych elementów pojazdu wewnątrz i na zewnątrz oraz umieszczenia ich szczegółowych fotografii.
Przykład 1
Przykład 2
Przykład 3

Integracja

Rozwiązania VC360 są oparte na technologii Microsoft Azure
– jednym z najnowocześniejszych rozwiązań na świecie. To gwarancja bezpieczeństwa, stabilności oraz łatwości integracji z innymi systemami, na których pracują nasi Klienci.

A Ty jak zarządzasz swoimi ogłoszeniami?

Umów się na 15 min bezpłatnej konsultacji i dowiedz się jak pomogliśmy firmom takim jak Twoja.    Poznaj pozostałe produkty VC360

    Polityka prywatności i cookies
    Skontaktuj się z nami
    crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram