Inspection360

Poznaj system inspekcji samochodów na miarę XXI wieku
– aplikację, która skanuje stan pojazdów i przenosi szczegółowe informacje do cyfrowego świata. Certyfikacja potwierdzająca autentyczność informacji buduje wiarygodność dealerów i pomaga Klientom podjąć decyzję o zakupie.

Nowy standard oceny pojazdów

Inspection360 to pierwsza na rynku aplikacja do kompleksowej inspekcji aut, która wystawia cyfrowy certyfikat stanu pojazdu.

Wiarygodność

Certyfikaty nie są anonimowe. Za każdy z nich odpowiada specjalista wymieniony z imienia i nazwiska. Szczegółowa dokumentacja zdjęciowa wykonana w oparciu o stały scenariusz oraz listę kontrolną inspekcji to 100% pewności obiektywnej oceny stanu auta.

Rating pojazdów

Opracowany rating określa stan pojazdu. Wykonanie wstępnej inspekcji pozwala dealerom oszacować ilość prac koniecznych do wykonania w samochodzie przed dopuszczeniem go do sprzedaży.

Standaryzacja

Inspekcja samochodu używanego to ustandaryzowany proces, który można dopasować do konkretnych potrzeb klienta oraz standardów danej marki. Nasz interaktywny proces inspekcji eliminuje możliwość popełnienia błędów oraz pominięć informacji.

Rozwiązanie na miarę naszych czasów

Dzięki Inspection360 zapomnisz o dokumentowaniu przeglądów na papierze czy w interaktywnym PDF. Opracowany przez nas cyfrowy proces kontroli stanu pojazdu odbywa się za pomocą smartphona, a dane zbierane w systemie klienta to rewolucja dla tego typu usług w branży.

Generowanie wartościowych leadów

Dostęp do certyfikatów, które są integralną częścią oferty sprzedażowej na portalach ogłoszeniowych, wymaga podania danych kontaktowych. Celem takiego działania jest generowanie dodatkowych wątków sprzedażowych dla handlowców.

Chcesz certyfikować swoje pojazdy?

Umów się na bezpłatną, 15 minutową prezentację naszego rozwiązania i poznaj korzyści wynikające z jego wdrożenia.    Poznaj pozostałe produkty VC360

    Polityka prywatności i cookies
    Skontaktuj się z nami
    crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram