Aktualności

Exacto Holding w magazynie Forbes

15.10.2021
Autor: 
Zespół Marketingu
2 '

Miło nam poinformować, iż w najnowszym numerze magazynu Forbes pojawiła się publikacja opisująca działania spółki Exacto Holding.

Na początku drogi biznesowej, jako początkujący przedsiębiorcy, dążyliśmy do tego aby podjęte przez nas działania odniosły sukces i uznanie. Minione lata były dla nas czasem pozyskiwania cennych doświadczeń i ciągłego doskonalenia. Dziś, kiedy jesteśmy liczącym się graczem w branży Automotive i zdobywamy kolejne zagraniczne rynki, w dalszym ciągu nie zwalniamy tempa, pogłębiamy wiedzę i stale się rozwijamy.

Uważam, że biznes to ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań. Zawsze dążyłem do tego, aby działania realizowane przez nasze spółki wytyczały nowe kierunki i tworzyły standardy. Oczywiście wiąże się to z koniecznością ciągłego wprowadzania zmian, ale jak powiedział Johann Wolfgang von Goethe „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa”.

Obecnie jesteśmy na etapie analizy poszczególnych światowych rynków pod kątem wdrażania zaprojektowanych przez nas rozwiązań. Pracujemy nad nowatorskim konceptem odnoszącym się do digitalizacji sprzedaży w kontekście działań realizowanych przez CSP Automotive. Dążymy do tego, aby nasza spółka w ciągu kilku najbliższych lat docelowo zaopatrywała wszystkich producentów aut na całym świecie.

Andrzej Wrona, CEO Exacto Holding

W każdym biznesie podstawą jest dobry pomysł i wytrwałość w jego realizacji. W 2010 roku założyliśmy spółkę CSP Automotive, odpowiadającą za tworzenie materiałów POS wspomagających sprzedaż pojazdów. Od początku postawiliśmy na jakość oferowanych przez nas produktów, dzięki czemu szybko pozyskaliśmy liczne grono klientów.

Od początku postawiliśmy na jakość oferowanych przez nas produktów, dzięki czemu szybko pozyskaliśmy liczne grono klientów. Cały czas opracowywaliśmy kolejne narzędzia i dokonywaliśmy ciągłych udoskonaleń już istniejących rozwiązań.

Paweł Samczyk, COO Exacto Holding

Opowiadamy o tym jak innowacyjne rozwiązania CSPAutomotive i VirtualCar360 kreują przyszłość sektora motoryzacyjnego.

Zapraszamy do lektury, najnowszy numer jest już w sprzedaży.

Zespół Marketingu
ZOBACZ POSTY AUTORA

Zobacz także

Polityka prywatności i cookies
Skontaktuj się z nami
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram