Aktualności

Fleet Europe Days 2023

19.02.2024
Autor: 
Andrzej Wrona
3 '

Fleet Europe Summit to wiodąca międzynarodowa konferencja dla wszystkich liderów floty i mobilności. To dwudniowe spotkanie zgromadziło liderów i decydentów z całej Europy, dostarczając unikalnej okazji do celebracji osiągnięć, poznawania innowacji oraz zaangażowania partnerów biznesowych.

Głównym wydarzeniem programu był Fleet Europe Summit, który przyciągnął ponad 1200 decydentów z 35 krajów, ustanawiając się jako najważniejsza międzynarodowakonferencja dla liderów branży.

Fleet Europe Days, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku tygodni, okazały się niezapomnianym wydarzeniem dla branży flot samochodowych i remarketingu.

W trakcie tych wyjątkowych dni, tematyka wydarzenia obejmowała kluczowe obszary transformacji branżowej, obejmując nowe modele finansowe, mobilność jako usługę, łączność, elektryfikację, remarketing samochodów oraz nowoczesne technologie.

Wśród producentów OEM i czołowych graczy na rynku motoryzacyjnym z dumą prezentowały się nasze marki Exacto Group, CSP Automotive oraz VC360.

Exacto Group to firma z 14- letnim doświadczeniem, która wspiera transformację i rozwój biznesu producentów samochodów, dystrybutorów, ich sieci dealerskie oraz firmy zajmujące się szeroko rozumianą mobilnością.

Specjalizujemy się w tworzeniu oraz wdrażaniu zaawansowanych i kompleksowych wielokanałowych rozwiązań, które wspierają branżę automotive w budowie przewag konkurencyjnych w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym.

W ten sposób Exacto buduje most między światem online i offline. Skupiamy się na tym, aby w efekcie wdrożeń oferowanych rozwiązań zapewnić najlepsze doświadczenia dla klientów końcowych - które są kluczem do zapewnienia satysfakcji i budowania lojalności. Nasze działania obejmują kompleksowe wsparcie w procesie sprzedaży zarówno samochodów nowych, jak i używanych.

Exacto Group oferuje swoje rozwiązania pod dwiema markami CSP oraz VC360.

https://exacto-group.com/

VC360

VC360 specjalizuje się w digitalizacji i zwiększaniu skuteczności procesów sprzedaży pojazdów.
Budujemy platformy oraz systemy, które skutecznie wprowadzamy do całych sieci dealerskich i na wiele rynków jednocześnie. Więcej o naszej platformie i systemach dowiesz się odwiedzając naszą stronę internetową:

https://virtualcar360.com/

CSP specjalizuje się w marketingu wizualnym w branży automotive, zajmując się projektowaniem i wdrażaniem innowacyjnych systemów oznakowania salonów samochodowych, nowych i używanych pojazdów, oraz nowoczesnych rozwiązań cyfrowych.

Jako eksperci w dziedzinie marketingu wizualnego w branży automotive, oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują cały proces od koncepcji do wdrożenia. Naszym priorytetem jest utrzymanie najwyższych standardów obsługi partnerskiej, co zapewnia naszym klientom pewność dotyczącą terminowej dostawy zamówień oraz profesjonalnego podejścia do ich indywidualnych potrzeb.

Aktywnie angażujemy się w budowanie pełnych doświadczeń dla klientów, doradzając w strategiach komunikacji omnichannel i efektywnie wspierając dział sprzedaży i marketingu marek samochodowych w ponad 30 krajach. Nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe, co potwierdza naszą reputację jako rzetelnego partnera biznesowego.

W CSP uważamy, że nasza działalność to nie tylko dostarczanie artykułów reklamowych, lecz także tworzenie innowacyjnych systemów oznakowania. Dzięki nim, salon samochodowy staje się nie tylko przestrzenią sprzedaży, ale również miejscem wyjątkowym i atrakcyjnym dla klientów. Nasze podejście oparte jest na tworzeniu pełnych, zintegrowanych rozwiązań, które podnoszą wartość marki i pozwalają osiągnąć sukces na konkurencyjnym rynku automotive.

https://cspautomotive.com/

Dla Exacto Group uczestnictwo w Fleet Europe Days to nie tylko ogromne osiągnięcie, lecz również spełnienie marzeń i potwierdzenie, że nasze wysiłki mają realny wpływ na rozwój branży. Przez 13 lat budowania doświadczenia, nauki i ciężkiej pracy, wzmocniliśmy naszą pozycję i zdobyliśmy uznanie, co stanowi ważny krok naprzód.

Jako Platynowy Partner wydarzenia, Exacto Group oraz marki CSP Automotive i VC360 nie tylko wyrażamy zaszczyt związany z tą rolą, lecz również nasze zaangażowanie w rozwój remarketingu nie tylko w Europie, ale także poza nią. Nasza obecność jako sponsorów świadczy o pełnym zaangażowaniu w promowanie postępu branży.

Paweł Samczyk COO Exacto Group , pełniący rolę członka jury, dzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat obecnych trendów w remarketingu pojazdów. Jego wskazówki stanowią cenny komentarz dla wszystkich zainteresowanych branżą motoryzacyjną.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym artykułem, aby dowiedzieć się więcej o aktualnych trendach w remarketingu pojazdów i skorzystać z cennych wskazówek, które mogą okazać się kluczowe dla rozwoju i optymalizacji procesów w obszarze marketingu i handlu używanymi samochodami. 

Fleet Europe Days 2024 to nie tylko wydarzenie branżowe, lecz także platforma do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, która inspiruje do dalszych działań w dynamicznym świecie motoryzacyjnym.

https://shorturl.at/eiFJP

Andrzej Wrona
CEO
ZOBACZ POSTY AUTORA

Zobacz także

Polityka prywatności i cookies
Skontaktuj się z nami
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram