Aktualności

Duchy w VC360 Photo App

19.10.2021
Autor: 
Zespół Marketingu
3 '

Czym są duchy w VC360 Photo App?

Mawiamy że czas to pieniądz. W sprzedaży samochodów te słowa najlepiej znajdują swoje odzwierciedlenie. Tu bowiem każda transakcja to przede wszystkim czas. Aby go nie tracić, powstało VC360 Photo App – narzędzie mające przyspieszyć oraz ułatwić wykonywanie zdjęć, które są nieodłącznym elementem ofert online. Na czym polega fenomen tego rozwiązania i czym jest nowość w Photo App, czyli duchy generyczne?

VC360 Photo App - aplikacja uławiająca kadrowanie profesjonalnych zdjęć pojazdów.

Nie jest już tajemnicą, że kupujemy oczami. Producenci dokładają zatem wszelkich starań, aby ich produkty prezentowały się jak najkorzystniej. Samochody nie są tu wyjątkiem: im lepiej dane auto prezentuje się na zdjęciach, tym bardziej zwraca uwagę.
Dobre zdjęcia samochodów to jednak nie lada wyzwanie. Trzeba zadbać o kilka szczegółów technicznych, takich jak ostrość, odpowiedni kąt i właściwy kadr.

Większość doradców nie posiada w tym zakresie pożądanej wiedzy. W efekcie tego proces wykonywania zdjęć (zarówno wnętrza jak i na zewnątrz) robi się dość czasochłonny. Jak bardzo? Sesja jednego auta zabiera nawet godzinę. Co więcej, zdjęcia poszczególnych ofert często różnią się wyglądem co sprawia, że estetyka pozostawia wiele do życzenia. W odpowiedzi na te problemy powstało Photo App.

Prostota i łatwość obsługi VC360 Photo App

Foto aplikacja VC360 Photo App
Foto aplikacja VC360 Photo App

To intuicyjna, żeby nie powiedzieć dziecinnie prosta, w obsłudze aplikacja. Została zaprojektowana w przemyślany sposób, aby krok po kroku prowadzić użytkownika od początku aż do samego celu. A celem jest tutaj komplet estetycznych, profesjonalnych zdjęć (obrazujących nadwozie oraz kabinę pasażerską) wykonanych w bardzo krótkim czasie.

VC360 Photo App  Profesjonalne zdjęcia samochodów
VC360 Photo App Profesjonalne zdjęcia samochodów

Do wykonania zdjęć potrzebne jest podstawowe narzędzie w pracy handlowca - smartphone. Już na starcie mamy zatem spore ułatwienie ponieważ obsługa telefonu, w przeciwieństwie do aparatu, nie wymaga specjalnych umiejętności. Aplikacja nie tylko prowadzi użytkownika przez kolejne etapy, ale również wymusza wykonywanie zdjęć według ustalonych wcześniej standardów. Dzięki temu w każdej ofercie mamy ujednolicone zdjęcia wykonane zgodnie z przyjętym przez dealera schematem.

Czym są duchy w foto aplikacji i jak pomagają robić atrakcyjne zdjęcia samochodów?

VC360 Photo App  Profesjonalne zdjęcia samochodów
VC360 Photo App Profesjonalne zdjęcia samochodów

Mimo, że aplikacja spotyka się z doskonałym odbiorem, my nie spoczywamy na laurach. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty dawały coraz więcej satysfakcji i coraz lepsze efekty. Dlatego pojawienie się tzw. duchów w naszej aplikacji było jedynie kwestią czasu. Duchy to specjalne siatki mające na celu wspieranie pracownika podczas robienia zdjęć, aby ten uzyskał jak najlepszy efekt. Zadaniem siatek jest bowiem zasugerować jak najlepszy kadr.

Duchy w VC360 Photo App
Duchy w VC360 Photo App

Duchy są dostępne w bazowej wersji naszej aplikacji i można się nimi wspierać zarówno podczas wykonywania ujęć na zewnątrz samochodu jak również przy fotografowaniu wnętrza auta dowolnej marki.

A wszystko po to, aby zyskać cenny czas. Na spotkania z klientem, rozmowy a finalnie na sprzedaż. Bo zdjęcia wykona VC360 Photo App.

Zespół Marketingu
ZOBACZ POSTY AUTORA

Zobacz także

Polityka prywatności i cookies
Skontaktuj się z nami
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram