Aktualności

Wsparcie dealerów VW, Skoda, Cupra, Seat - wirtualne prezentacje, zdjęcia nowej jakości

05.12.2023
Autor: 
Andrzej Wrona
1 minute

VirtualCar360 jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem w ramach sieci dealerskiej Marek VW, Skoda, Seat w Polsce. Dlaczego? Jesteśmy pionierami technologii fotografowania przy użyciu smartfona, posiadamy 5 lat doświadczenia oraz zaufanie niemalże 1000 firm, które zdecydowały się na naszą technologię.

Doświadczenie pozwoliło nam stworzyć unikalny proces wdrażania oraz kompleksową opiekę nad rezultatem klienta. Przejmujemy pełen zakres procesu wdrożenia. Szkolimy pracowników, angażujemy ich, co przekłada się na rozwój ich cyfrowych kompetencji. Nasi eksperci pracują z dealerami i ich zespołami, dostarczając wsparcie online lub bezpośrednio w salonach, szkoląc ich i prezentując najlepsze praktyki. Po okresie wdrożenia monitorujemy efekt dbając stale o efekt.

Poprzez naszą pracę i dopracowany system, wspieramy transformację Twojego salonu, a VirtualCar360 automatyzuje i ułatwia codzienną pracę Twoich pracowników. Na naszej stronie internetowej znajdziesz więcej zdjęć i materiałów z zrealizowanych szkoleń w sieci dealerskiej.

Andrzej Wrona
CEO
ZOBACZ POSTY AUTORA

Zobacz także

Polityka prywatności i cookies
Skontaktuj się z nami
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram