Aktualności

VC360 - prosty sposób na zdjęcia samochodu w technologii 360 stopni

17.10.2021
Autor: 
Zespół Marketingu
2 '

VC360 - w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby sektora motoryzacyjnego opracowaliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań wspierających sprzedaż pojazdów online.

Photo App - profesjonalne zdjęcia samochodu.

VC360 Photo App pozwala wykonywać doskonałe zdjęcia samochodów w znacznie krótszym czasie.

Aplikacja używa funkcji ghost. Dedykowane dla każdej marki samochodu linie siatki pozwalają robić atrakcyjne ujęcia we wnętrzu i na zewnątrz. Po wykonaniu każdego zdjęcia aplikacja automatycznie wysyła je do chmury.

Automatyczna zmiana tła samochodu

Dzięki usłudze zmiany tła możesz fotografować w dowolnym miejscu i otoczeniu. Ponieważ nasz zaawansowany system sam dokona podmiany dalszego planu widocznego na zdjęciu. Możesz korzystać z kilku gotowych propozycji tła lub zamówić jego spersonalizowaną wersję. Dzięki zmianie tła wszystkie publikowane przez Ciebie zdjęcia będą spójne i estetyczne.

Więcej informacji na temat VC360 Photo App

VC360 Photo Studio - zautomatyzowany system fotografii  do prezentacji samochodów w technologii 360 stopni.

VC360 Photo Studio to obrotowa platforma oraz przemyślany system zarządzania. Photo studio umożliwia praktycznie automatyczne tworzenie prezentacji w technologii 360. Zdjęcia wykonane z zewnątrz oraz wewnątrz pojazdów można potem zaprezentować na stronie sprzedażowej. Atrakcyjną prezentację zapewnia narzędzie Player 360.

Łatwość obsługi sprawia, że sesje może wykonać każdy pracownik. Dlatego rezultatem takiego podejścia do tworzenia oferty jest wysoki standard prezentacji. Pozwala to, na zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

VC360 Manager - system tworzący profesjonalne prezentacje samochodu

VC360 Manager to dedykowany system, służący do inteligentnego zarządzania zdjęciami online.
Ukończona sesja zdjęciowa automatycznie trafia do chmury. Dzięki czemu zredukowaliśmy czas potrzebny na przesłanie zdjęć i umieszczenie ogłoszenia do minimum. W efekcie zastosowanie rozwiązania pozwala na znacznie usprawnienie pracy działów handlowych.

Zaprojektowane przez nas narzędzia są oparte na nowoczesnych rozwiązaniach działającej w chmurze platformy Microsoft Azure. Dzięki czemu są bezpieczne, niezawodne i łatwe do zintegrowania z dowolnymi witrynami internetowymi i systemami zewnętrznymi za pomocą interfejsu API.

Połączenie aplikacji mobilnej z platformą do zarządzania zdjęciami i prezentacjami pozwoliło stworzyć jedno z najnowocześniejszych rozwiązań tego typu w ostatnim czasie.


Dzięki platformie Virtual Car 360 stworzenie atrakcyjnej oferty online zajmie Ci tylko kilka minut.

VC360 Offer Manager - profesjonalne zdjęcia samochodu
Zespół Marketingu
ZOBACZ POSTY AUTORA

Zobacz także

Polityka prywatności i cookies
Skontaktuj się z nami
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram