Aktualności

Zmieniamy się! My też przechodzimy transformacje!

10.12.2021
Autor: 
Iga Baj
2 '

Ruszamy z nową identyfikacją marki! Nowa marka, nowe logo, nowa strona internetowa, nowa szata graficzna, nowy sposób komunikacji. 

Już nie jesteśmy, Virtual Car 360, a VC360!

Od ponad dekady obserwujemy, jak zmieniają się potrzeby branży automotive. Wychodzimy im naprzeciw, tworząc zaawansowane technologicznie rozwiązania. Dlatego teraz, przekształcamy się w firmę technologiczno – konsultingową. Tworzymy nowy model działania, po to by skuteczniej pomagać naszym Klientom w rozwijaniu ich biznesów. Chcemy być ich zapleczem IT, by mogli skupić na tym, w czym są najlepsi – na sprzedaży samochodów. W tym celu dbamy o rozwój naszych zespołów oraz kompetencji technologicznych, dodajemy nowe produkty do naszego portfolio.

Rozwiązywanie problemów naszych Klientów i tworzenie dla nich wartości dodanej są dla nas najważniejsze. Wspieramy Klientów w cyfrowej transformacji ich biznesu, po to by mogli skutecznie i szybko budować swoją przewagę konkurencyjną w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym. Dlatego przewodni motyw naszej komunikacji to: VC360 wspiera digitalizacja procesu sprzedaży pojazdów.

Dajemy naszym Klientom narzędzia IT, które optymalizują ich procesy sprzedażowe i pomagają zwiększyć zyski. Nasze najnowsze rozwiązanie, środowisko e-commerce VC360, rozpoczyna się od inspekcji i certyfikacji cyfrowej pojazdu, prezentacji w technologii 360 stopni, menedżera oferty, transmisji strumieniowej 5G wykorzystanej do video prezentacji samochodów i pełnej obsługi Klienta w środowisku online na platformie transakcyjnej. 

VC360 w ostatnim czasie zaznaczyło jeszcze mocnej swoją obecność na rynku technologicznym. Zostaliśmy zaproszeni na pierwsze w Polsce wydarzenie związane z technologią transmisji danych 5G – 5G Summit, gdzie dzieliliśmy się wiedzą i prezentowaliśmy nasze innowacyjne rozwiązania. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Daje nam to mobilizację do dalszej pracy i rozwoju. 

Zapraszamy do rozmowy o technologii oraz wsparciu, jakie daje branży automotive. Gwarantujemy skuteczność wdrożenia naszych rozwiązań do Twojego biznesu lub sieci dealerskiej.

Iga Baj
Head of Marketing
ZOBACZ POSTY AUTORA

Zobacz także

Polityka prywatności i cookies
Skontaktuj się z nami
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram