Aktualności

Nowa wersja aplikacji VC360 Photo App jest już dostępna na iOS i Android

31.01.2022
Autor: 
Dawid Sarowski
4 '

Przyszłość rynku samochodów używanych zaczyna się tu i teraz. W ostatnim czasie opublikowaliśmy kolejną wersję aplikacji VC360 Photo App, którą nieustannie rozwijamy. Chcemy Tobie pomóc w poprawie efektywności pracy oraz zwiększeniu sprzedaży dzięki lepszej prezentacji pojazdów w Internecie. Jest to pierwszy krok w stronę digitalizacji procesów sprzedaży pojazdów samochodów, tak ważnych w dzisiejszych czasach.

Czym jest VC360 Photo App?

To nowoczesna aplikacja pomagająca usprawnić proces tworzenia i publikacji zdjęć samochodów. Składa się aplikacji mobilnej na smartfona i platformy online do obsługi sesji fotograficznych, osadzonej w bezpiecznej i stabilnej chmurze Microsoft Azure.

Dlaczego warto używać VC360 Photo App?

Nasza aplikacja fotograficzna daje użytkownikom wiele praktycznych funkcjonalności, które poprawiają jakość prezentacji samochodów – gotowy proces wykonywania zdjęć, zmianę tła oraz VC360 Player. Dealerzy, korzystający z aplikacji przywykli do nowego standardu prezentacji aut i nie wyobrażają sobie powrotu do starych i nieefektywnych praktyk. VC360 Photo App to nie tylko narzędzie do wykonywania zdjęć, to cały proces, który prowadzi użytkownika krok po korku przez całą sesję auta, podpowiadając jak wykonać najlepsze ujęcia.

Dzięki usłudze zmiany tła możesz fotografować w dowolnym miejscu i otoczeniu, a nasz zaawansowany system sam dokona podmiany dalszego planu widocznego na zdjęciu za samochodem. Możesz korzystać z kilku gotowych propozycji tła lub zamówić jego spersonalizowaną wersję. Dzięki zmianie tła wszystkie publikowane przez Ciebie zdjęcia będą profesjonalne, spójne i estetyczne.

VC360 Player 360 to narzędzie, w którym Twoi klienci obejrzą samochód z perspektywy 360 stopni, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Za jego sprawą intuicyjnie tworzy się angażujące, interaktywne materiały, które możesz umieścić na swojej stronie internetowej lub portalu ogłoszeniowym.

Poniżej prezentujemy efekt przed i po wymianie tła na dedykowaną grafikę z marką dealera, przy użyciu VC360 Player.

Nowości w aplikacji

Do optymalizacji aplikacji VC360 Photo App, wykorzystaliśmy informacje zwrotne od naszych użytkowników. Nowy, bardziej intuicyjny interfejs, a także brak konieczności konfigurowania wielu ustawień od początku pracy z aplikacją, pozwala od razu przejść do działania.

Implementacja nowych funkcji obrazu, ulepszona jakość zdjęć oraz szybkość działania aplikacji gwarantuje większy komfort pracy. Parametry fotografii takie jak autofocus, jasność czy balans bieli automatycznie dostosowują się do otoczenia i fotografowanego obiektu. Oczywiście użytkownik może również manualnie dostosowywać te parametry do aktualnie panujących warunków i swoich preferencji.

Stworzyliśmy zarówno wersję na Androida, jak i na iOS, które są dostępne aktualnie w 7 językach: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, polski, słoweński oraz włoski.

Stale pracujemy nad rozwojem tego narzędzia, dlatego sprawdź w sklepie GooglePlay lub App Store czy posiadasz aktualną wersję aplikacji, aby w pełni wykorzystać jej możliwości.

Kiedy będzie dostępna nowa wersja aplikacji VC360 Photo App?

Z nowej wersji aplikacji VC360 Photo App korzysta już wielu klientów w Polsce i za granicą. Sukcesywnie przenosimy użytkowników na najnowszą wersję. Zapraszamy do pobrania i instalacji zaktualizowanej wersji aplikacji z Google Play lub App Store i zalogowania się z użyciem dotychczasowych haseł.

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem aplikacji, pobierz ją i napisz do nas, aby otrzymać dostęp do darmowego demo. Obsługa aplikacji jest intuicyjna, a by sprawnie korzystać z wszystkich funkcji VC360 Photo App otrzymasz instruktażowe materiały wideo.

Co klienci mówią o efektach pracy z naszą aplikacją?

Użytkownicy cenią w naszej aplikacji oszczędność czasu i profesjonalne efekty sesji wykonanej w mniej niż 10 minut. Użytkownik jest prowadzony przez proces fotografowania krok po kroku, ujęcie za ujęciem. Do realizacji zdjęć nie potrzeba dodatkowego sprzętu i specjalistycznych umiejętności – wystarczy smartfon.

Nasi użytkownicy chwalą łatwą obsługę oraz możliwość powrotu do dowolnego ujęcia i poprawy zdjęcia na każdym etapie procesu. Skrócenie czasu przygotowania oferty samochodu, pozwala sprzedawcom skupić się na tym co robią najlepiej – na pozyskiwaniu nowych klientów.

Dawid Sarowski,
Manager Exacto Group - Technology Solutions

Z naszych rozwiązań korzystają renomowane marki:

Rozwiązanie Virtual Car 360 pojawiło się w naszej firmie idealnie na czas – czas w którym poszukiwaliśmy sposobów uatrakcyjnienie naszej oferty w Internecie. To rozwiązanie pozwoliło nam nie tylko zoptymalizować proces przygotowania materiałów do wykorzystania online, ale przede wszystkim idealnie wpisywało się w europejskie standardy naszego Programu Samochodów Używanych. Udało nam się uzyskać cenne narzędzie do nowoczesnej, interaktywnej i kompletnej prezentacji pojazdów w sytuacji, gdy prezentacja ofert w sieci stała się jedyną możliwą drogą dotarcia do Klienta.

Maciej Żukowski, 
Fleet Department, Remarketing, KIA Polska

Twoja informacja zwrotna jest dla nas ważna, sprawdź i oceń naszą aplikację fotograficzną, po to abyśmy mogli nadal rozwijać nasz produkt. Odwiedź App Store lub Google Play.

Dawid Sarowski
Manager Exacto Group - Technology Solutions
ZOBACZ POSTY AUTORA

Zobacz także

Polityka prywatności i cookies
Skontaktuj się z nami
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram