Aktualności

Transformacja cyfrowa to proces.

29.11.2023
Autor: 
Andrzej Wrona
2 '

Od kilku lat wspieramy markę Kia w tym zakresie. Nasza współpraca zaczęła się od istotnego kroku, jakim było wdrożenie rozwiązania VirtualCar360.

Dlaczego było to tak istotne?

VirtualCar360 wprowadziło istotne zmiany. Pracownicy sieci dealerskiej rozpoczęli wdrożeniem tego narzędzia drogę do cyfrowej ewolucji.

Jaką to przyniosło zmianę? Zmianę fundamentalną. To często pierwsze zetknięcie działu sprzedaży z korzyściami płynącymi z digitalizacji.

Skrócenie o 75% czasu procesu fotografowania i tworzenia wysokiej jakości wirtualnej prezentacji, uwolniło czas kilkudziesięciu osobom. To dodatkowy czas, który przełożyli na efektywniejsze działania poświęcone odkupom i sprzedaży.

Dla wielu pracowników to także pierwsze doświadczenie z cyfrowym narzędziem obsługiwanym z poziomu smartfonu. Ta zmiana, wraz z zaufaniem, jakim obdarzyła nas marka Kia w Polsce oraz jej sieć dealerska, umożliwiła postawienie kolejnego kroku.

Obecnie realizujemy projekt dla Kia Polska oraz jej sieci dealerskiej, obejmujący
zbudowanie i wdrożenie systemu, który będzie stanowił fundament do budowy dalszych przewag konkurencyjnych w ramach sprzedaży samochodów używanych i procesów remarketingu.

Podczas corocznej konferencji działu samochodów używanych, przeprowadziliśmy cykl warsztatów i prezentacji. Zespół Exacto reprezentował zespół doradców, zespół technologiczny oraz Andrzej Wrona odpowiedzialny za rozwój.

"Bardzo dziękuję zespołowi Exacto za zaangażowanie w rozwój naszego Programu Sprzedaży Samochodów Używanych Kia. W szczególności ważne jest dla nas wsparcie consultingowe oraz technologiczne. Systemy, które dla nas budujecie i dostarczacie to unikalne rozwiązania, które budują przewagę konkurencyjną marki Kia. Raz jeszcze dziękuje." - Maciej Żukowski
Kia Polska

Andrzej Wrona
CEO
ZOBACZ POSTY AUTORA

Zobacz także

Polityka prywatności i cookies
Skontaktuj się z nami
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram