Współpraca z VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES

08.06.2021
Autor: 
Zespół Marketingu
2 '

Z początkiem marca do grona zadowolonych Klientów Virtual Car 360 dołączył VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES, który otworzył w Warszawie punt sprzedaży samochodów używanych VWFS STORE. To pierwszy i zarazem jedyny na świecie salon marki VOLKSWAGEN FINANCIAL, będącej liderem rynku CFM w Polsce. 

Nasz Klient w swojej ofercie posiada szeroką gamę pojazdów poleasingowych takich marek jak Volkswagen, Skoda, Audi, Porsche czy Seat.

Organizacja działań związanych z uruchomieniem nowej placówki zawsze wiąże się ze wzmożonym wysiłkiem oraz koniecznością podejmowania wielu działań w krótkim czasie. Nie inaczej było w tym przypadku, dlatego VWFS STORE zdecydował się skorzystać z nowoczesnych narzędzi oferowanych przez Virtual Car 360. Wybór padł na innowacyjną Photo App ułatwiającą i przyspieszającą tworzenie atrakcyjnych i profesjonalnych ofert sprzedaży online, będących kluczowym elementem funkcjonowania salonu, szczególnie w czasach pandemii.

Realizowanie zdjęć jednego samochodu metodą „tradycyjną” może trwać nawet godzinę, zaś dzięki naszemu rozwiązaniu wykonanie profesjonalnej sesji auta zajmuje jedyne 5 minut, co w tak dużej skali działania (szczególnie na start) realnie przekłada się na udoskonalenie działań sprzedażowych i optymalizację pracy działu handlowego.

VWFS jednocześnie korzysta z dostarczanego przez Virtual Car 360 nowoczesnego oprogramowania Backoffice Manager, służącego do zarządzania zrealizowanymi sesjami.

Jest ono w pełni zintegrowane z systemem wykorzystywanym przez VWFS STORE, co sprawia, że prezentacja online w postaci interaktywnego playera z wykorzystaniem widoku 360 automatycznie trafia na stronę internetową salonu, bez dodatkowego udziału i zaangażowania pracowników salonu.

„Cieszymy się, że VWFS zdecydował się skorzystać z pełnej gamy rozwiązań oferowanych przez EXACTO. Dostarczone przez nas rozwiązania VC360 pozwolą na usprawnienie funkcjonowania punktu VWFS STORE. Nowoczesny salon, bogata oferta czy sprawdzone i dobrze utrzymane pojazdy nie zawsze pozwalają na pozyskanie uwagi Klienta. Należy również zadbać o atrakcyjną i skuteczną formę ofert online. Doskonałe zdjęcia i nowoczesny sposób interaktywnej prezentacji oprócz zdobycia zainteresowania, dodatkowo budują wizerunek firmy, świadczą o jej profesjonalizmie i kompetentności.”

Andrzej Wrona,
CEO EXACTO Holding Sp. z o.o. oraz CEO VirtualCar360 Sp. z o.o.


Ten projekt był dla nas bardzo ciekawym doświadczeniem i możliwością pracy z zaangażowanym zespołem profesjonalistów.

Volkswagen Financial Services, dziękujemy.

Zespół Marketingu
ZOBACZ POSTY AUTORA

Zobacz także

Polityka prywatności i cookies
Skontaktuj się z nami
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram