Czym są duchy w Photo App?Mawiamy że czas to pieniądz. W sprzedaży samochodów te słowa najlepiej znajdują swoje odzwierciedlenie. Tu bowiem każda transakcja to przede wszystkim czas. Aby go nie tracić, powstało Photo App – narzędzie mające przyspieszyć oraz ułatwić wykonywanie zdjęć, które są nieodłącznym elementem ofert online. Na czym polega fenomen tego rozwiązania i czym jest nowość w Photo App, czyli duchy generyczne?

Nie jest już tajemnicą, że kupujemy oczami. Producenci dokładają zatem wszelkich starań, aby ich produkty prezentowały się jak najkorzystniej. Samochody nie są tu wyjątkiem: im lepiej dane auto prezentuje się na zdjęciach, tym bardziej zwraca uwagę.

Duchy w PhotoApp

Dobre zdjęcia samochodów to jednak nie lada wyzwanie. Trzeba zadbać o kilka szczegółów technicznych, takich jak ostrość, odpowiedni kąt i właściwy kadr. Większość doradców nie posiada w tym zakresie pożądanej wiedzy. W efekcie tego proces wykonywania zdjęć (zarówno wnętrza jak i na zewnątrz) robi się dość czasochłonny. Jak bardzo? Sesja jednego auta zabiera nawet godzinę. Co więcej, zdjęcia poszczególnych ofert często różnią się wyglądem co sprawia, że estetyka pozostawia wiele do życzenia. W odpowiedzi na te problemy powstało Photo App.


Duchy w PhotoApp

Jak to działa?

To intuicyjna, żeby nie powiedzieć dziecinnie prosta, w obsłudze aplikacja. Została zaprojektowana w przemyślany sposób, aby krok po kroku prowadzić użytkownika od początku aż do samego celu. A celem jest tutaj komplet estetycznych, profesjonalnych zdjęć (obrazujących nadwozie oraz kabinę pasażerską) wykonanych w bardzo krótkim czasie.

Do wykonania zdjęć potrzebne jest podstawowe narzędzie w pracy handlowca - smartphone. Już na starcie mamy zatem spore ułatwienie ponieważ obsługa telefonu, w przeciwieństwie do aparatu, nie wymaga specjalnych umiejętności. Aplikacja nie tylko prowadzi użytkownika przez kolejne etapy, ale również wymusza wykonywanie zdjęć według ustalonych wcześniej standardów. Dzięki temu w każdej ofercie mamy ujednolicone zdjęcia wykonane zgodnie z przyjętym przez dealera schematem.

Duchy w PhotoApp

Czym są duchy?

Mimo, że aplikacja spotyka się z doskonałym odbiorem, my nie spoczywamy na laurach. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty dawały coraz więcej satysfakcji i coraz lepsze efekty. Dlatego pojawienie się tzw. duchów w naszej aplikacji było jedynie kwestią czasu. To specjalne siatki mające na celu wspieranie doradcy podczas robienia zdjęć, aby ten uzyskał jak najlepszy efekt. Zadaniem siatek jest bowiem zasugerować jak najlepszy kadr.

Duchy są dostępne w bazowej wersji naszej aplikacji i można się nimi wspierać zarówno podczas wykonywania ujęć na zewnątrz samochodu (Exterior) jak również przy fotografowaniu wnętrza (Interior) auta dowolnej marki.

A wszystko po to, aby zyskać cenny czas. Na spotkania z klientem, rozmowy a finalnie na sprzedaż. Bo zdjęcia wykona Photo App 360.

Duchy w PhotoApp

Duchy w PhotoApp

Duchy w PhotoApp