Photo Studio 360 składa się z wielu elementów, które mogą działać niezależnie.
Dopasuj elementy Photo Studio 360 do Twoich potrzeb i możliwości.

Za pomocą aplikacji Virtual Car 360 APP zainstalowanej na nowoczesnym i wydajnym smartfonie wykonasz całą sesję fotgraficzną krok po kroku i prześlesz automatycznie zdjęcia do Virtual Car 360 Manager. Smarfon z aplikacją jest podstawą działania zarówno produktu Photo360 jak i Photo Studio 360.

Posiada szerokokątny obiektyw, dzięki czemu umożliwia wykonywanie zdjęć kabiny pasażerskiej w bardzo wysokiej jakości.

Rozbudowane, desktopowe oprogramowanie pozwalające nie tylko na swobodne zarządzanie zdjęciami wykonanymi za pomocą APP 360, ale też wirtualnymi prezentacjami pojazdów i całymi ofertami online.

Pozwala na obracanie samochodu podczas wykonywania zdjęć. Dzięki temu nie ma konieczności zmiany położenia aparatu, co skraca czas wykonywania zdjęć oraz zapewnia ten sam kadr wszystkich ujęć. Platforma wykonana jest i pokryta wytrzymałymi materiałami. Podzespoły i elementy automatyczne to produkcja marki Mitschubishi. Platforma sterowa jest przez smartfona za pomocą aplikacji APP 360.

Konstrukcja mająca na celu stworzenie warunków panujących w profesjonalnym studio. Odseparowuje samochód od reszty otoczenia zapobiegając tym samym powstawaniu niekorzystnych odbić na karoserii.

Dobre oświetlenie to w fotografii podstawa. Nowoczesne oświetlenie w technologii LED wraz z materiałem dyfuzyjnym zapewnia idealne warunki do wykonywania w pełni profesjonalnych zdjęć.

Najmniejsza 7-metrowa wersja Photo Studio 360. Stanowi idealne rozwiązanie dla firm, które chcą robić profesjonalne zdjęcia i prezentacje samochodów, ale nie dysponują zbyt dużą ilością miejsca na budowę większego studia.

Optymalna, 9-metrowa wersja Photo Studio 360. To wymiary, które nie tylko pozwalają wykorzystać większą ilość oświetlenia, ale również rozmieścić je w sposób dający komfortowe warunki do wykonywania zdjęć.

Największa, 12-metrowa wersja Photo Studio 360. Tak duże wymiary pozwalają na rozstawienie sprzętu do robienia zdjęć wewnątrz studia izolując go tym samym od działania niekorzystnych warunków panujących na zewnątrz, co daje idealne warunki do robienia zdjęć.

Innowacyjny silnik pozwalający na budowę profesjonalnej platformy sprzedażowej online (wirtualnego salonu) i jej zarządzanie. Pełna responsywność umożliwia na otwieranie strony wirtualnego salonu na każdym urządzeniu niezależnie od wymiarów ekranu.

PAKIET PHOTO STUDIO 360

INNOWACJA

PHOTO STUDIO 360 to najbardziej wydajny zestaw narzędzi do wykonywania profesjonalnych sesji zdjęciowych pojazdów, tworzenia interaktywnych prezentacji w technologii 360 stopni oraz tworzenia na ich podstawie gotowych ofert sprzedażowych. Zaprojektowane i zoptymalizowane na potrzeby punktów sprzedaży samochodów nowych i używanych. W skład produktu wchodzą rozbudowane aplikacje, sprzęt fotograficzny oraz profesjonalne studio fotograficzne.

STANDARYZACJA I AUTOMATYZACJA PROCESU

Łatwa obsługa sprawia, że to narzędzie którym może się posługiwać pracownik każdego szczebla. Cały proces, od wykonywania zdjęć aż do złożenia profesjonalnej oferty sprzedaży, odbywa się w kilku prostych krokach, a do jego obsługi wystarczy tylko jedna osoba. Rozwiązanie PHOTO STUDIO 360 to innowacyjny produkt, który składa się z nowoczesnych elementów.

PAKIET PHOTO STUDIO 360 ZAWIERA:

ELEMENTY

TURNTABLE 360

PHOTOBOX

LIGHTING SYSTEMSPRZĘT
DO FOTOGRAFII i AKCESORIA

OPROGRAMOWANIE

APLIKACJA 360

MANAGER 360

PLAYER 360SALON ONLINE 360
(opcjonalnie)

TURNTABLE 360

ŁATWE STEROWANIE PLATFORMĄ

Aby rozpocząć sesję wystarczy ustawić wybrany samochód na platformie, a następnie uruchomić ją za pomocą aplikacji w smartfonie. Cały proces obrotu platformy jest zsynchronizowany z aplikacją APP 360.

 

AUTOMATYCZNE

Platforma automatycznie ustawia samochód w odpowiedniej pozycji, co za każdym razem pozwala osiągać identyczny efekt końcowy.

 

Platforma wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo. Elementy platformy wycinane są laserowo z jak największą precyzją i starannością, co pozwala uzyskać minimalne łączenia pomiędzy poszczególnymi elementami platformy. Pozwala to na uzyskanie doskonałych efektów wizualnych, widoczny na zdjęciach.

Sieć czujników rozmieszczonych w platformie połączonych z układem automatyki firmy Mitschubishi, pozwala na ustawienie platformy z dokładnością do 1 stopnia obrotu. Dzięki temu zdjęcia pojazdów wykonywane są zawsze z taką samą precyzją i w tym samym standardzie. Zaawansowany system automatyki i oprogramowania pozwala również na ustawienie platformy wraz z pojazdem za każdym razem w określonej, tej samej pozycji wjazdowej i wyjazdowej, co z kolei daje dużą oszczędność czasu.

PHOTOBOX

ALUMINIOWA KONSTRUKCJA

Photo Box wykonany jest z wytrzymałej aluminiowej konstrukcji o wysokości 400 cm wraz ze ścianami i przesłoną. Dostępny jest w wariancie 7, 9 lub 12 metrów. Wykończenie od środka stanowi specjalny, matowy materiał nieprzepuszczający światła.

 

IZOLACJA OD WARUNKÓW ZEWNĘTRZNYCH

Odseparowanie samochodu od wszelkich otaczających go przedmiotów i warunków pozwala wyeliminować niekorzystne odbicia oraz refleksy widoczne na karoserii.

 

ŁATWA PERSONALIZACJA I WYMIANA MATERIAŁU

Photo Box, zarówno w środku jak i na zewnątrz jest wykończony specjalnym materiałem z możliwością personalizacji graficznej. Wymiana materiału, w razie zabrudzenia lub konieczności zmiany nadruku, jest bardzo łatwa.

 

LIGHTING SYSTEM

OPTYMALNE WARUNKI OŚWIETLENIOWE

Nowoczesne oświetlenie w technologii LED spełnia wszystkie wymogi niezbędne do wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej samochodu. Dzięki odpowiedniej pozycji lamp oraz obecności specjalnej przesłony dyfuzyjnej uzyskujemy optymalne warunki do zdjęć samochodów zewnątrz i wewnątrz.

Zobacz jak łatwo i szybko korzystać z produktu PHOTO STUDIO 360

BUDOWA PHOTO STUDIO 360

Zdajemy sobie sprawę, że VIRTUAL STUDIO 360 to produkt, który wymaga zagospodarowania pewnej przestrzeni.

Dlatego też nasze studio występuje w 3 różnych rozmiarach:

1 7 m
2 9 m
3 12 m

Decydując się na jego zakup możesz liczyć na kompleksową obsługę.
A to oznacza, że zadbamy o:

  • wizja lokalna przed instalacją studia
  • przygotowanie i transport wszystkich elementów studia
  • montaż
  • uruchomienie
  • przeszkolenie pracowników

WYMIARY PHOTO STUDIO 360

Najmniejsza wersja studio dla klientów nie dysponujących większym pomieszczeniem

Optymalna wersja studio, w którym rozmieszczenie oświetlenia zapewnia doskonałe warunki do wykonania profesjonalnych zdjęć

W tej wersji sprzęt fotograficzny zmieścimy wewnątrz studia, co pozwala na odizolowanie całej przestrzeni od negatywnych warunków zewnętrznych

Studio ma budowę modułową, dzięki czemu wersję 7 metrową można rozbudować do 9 czy 12 metrów.

Istnieje też możliwość zaprojektowanie i budowy studia o niestandardowych wymiarach w zależności od specyfiki pomieszczenia, którym dysponuje klient.

Studio pokazowe

Zobacz nasz SHOWROOM w Warszawie i przekonaj się jak działa nasz system.

Jego odwiedzenie to szansa poznania wszystkich zalet rozwiązania VIRTUAL CAR 360.
Można jedynie popatrzeć, ale można również skorzystać. Na zamówienie naszych klientów wykonujemy bowiem sesje zdjęciowe samochodów w technologii 360.

 

Wystarczy jedynie się z nami skontaktować w celu omówienia szczegółów.
Warto sprawdzić możliwości jedynego, tak innowacyjnego rozwiązania w Europie.