KONTAKT

Dział sprzedaży


Sprzedaż, obsługa zamówień, konsultacje, support

Dawid Sarowski

Manager | VC360 Expert

T: +48 510 144 085
E: d.sarowski@exacto-holding.com
In: linkedin.com/in/dawid-sarowski-667b66a1

Dział administracji


Faktury i rozliczenia

Paulina Szadkowska

Office Assistant

T: +48 512 826 800
E: p.szadkowska@exacto-holding.com

Dział marketingu

Katarzyna Konarska

Marketing Manager

T: +48 510 336 603
E: k.konarska@exacto-holding.com

Dział technologiczny

Michał Araszkiewicz

Head of technology

E: m.araszkiewicz@exacto-holding.com

ZARZĄD

Andrzej Wrona

General Manager | VC360
CEO Exacto
CEO VC360

T: +48 501 089 979
E: a.wrona@exacto-holding.com
In: linkedin.com/in/andrzej-wrona

Paweł Samczyk

COO Exacto
COO VC360

T: +48 502 651 131
E: p.samczyk@exacto-holding.com
In: linkedin.com/in/paweł-samczyk

Dane spółki
VirtualCar360 Sp. z o.o.
Ul. Powstańców Śląskich 3/25​
01-381 Warszawa

NIP: 5223159786​
REGON: 383344317​
KRS: 0000785859

Kapitał zakładowy:
100 000 PLN

Numery kont bankowych:
PLN: 87 1090 1014 0000 0001 4239 3882​
EUR: 74109010140000000142393922​
IBAN: PL74109010140000000142393922​
Kod SWIFT banku: WBKPPLPP
Generalny resseler rozwiązań VC360

EXACTO HOLDING SP. Z O.O.
ul. Jasnodworska 3B/27
01-745 Warszawa

NIP: 522-298-07-86​
REGON: 143758000​
KRS: 0000623940

Kapitał zakładowy:
250 000 PLN

Numery kont bankowych:
PL: 04 1090 1014 0000 0001 1672 6266​
EU: 72 1090 1014 0000 0001 2342 1437​
EU Swift: WBKPPLPP